Šrifto dydis:
Spalva:
Paveikslėliai:

 

UAB „Birštono šiluma“
B. Sruogos 23
LT-59209 Birštonas
 

Įmonės administracijos darbo valandos:

I – IV – nuo 8.00 – 17.00 val.

V – nuo 8.00 – 15.00

VI – VII – nedirbame

Direktorius
Tel. 8 319 65801
Gintaras Verseckas (atostogose)
El. paštas: gintarasv@birstonosiluma.lt
 
L. e. p. direktorius
Tel. 8 319 65801
Vytautas Pajarskis
El. paštas: vytautasp@birstonosiluma.lt
 
Direktoriaus pavaduotojas
Romualdas Grigonis
Tel. 8 319 65808
El. paštas: romasg@birstonosiluma.lt
 
Specialistė komercijai
Julija Mineikienė
Tel. 8 319 65801
El. paštas: julijar@birstonosiluma.lt
 
Katilinės meistras
Tadas Džervus
Tel. 8 319 65801
El. paštas: tadas@birstonosiluma.lt
 
Vyr. buhalterė
Aurelija Botyrienė
Tel. 8 319 65804
El. paštas: aurelija@birstonosiluma.lt
 
Apskaitininkė-ekonomistė
Inga Bunevičienė
Tel. 8 319 65804
El. paštas: ingab@birstonosiluma.lt
 
Apskaitininkė
Alvyda Cimakevičienė
Tel. 8 319 65805
El. paštas: abonentine@birstonosiluma.lt
  
Inžinierius – informatikas
Linas Grigaravičius
Tel. 8 319 65802
El. paštas: linasg@birstonosiluma.lt
 
 Duomenų apsaugos pareigūnas
MB „Teisės labirintai”
 Tel.8 (630) 17 959
 El. paštas: info@teiseslabirintai.lt
 

    

 

 

 


Paskutinį kartą redaguota: 2022-04-19 1:25


Atgal